Roboton Roboton

Roboton predstavuje portfólio produktov pre povrchové ošetrenie betónových podláh, stien a konštrukcií.

825 Roboton PU Bodycoat

Dvojkomponentný polyuretánový náter v polomatnom prevedení určený pre priemyselné ošetrenie betónových a oceľových podláh. Vhodný pre nové alebo už existujúce betónové povrchy, steny, oceľové podlahy, balkóny, chodníky, mosty, garáže a schodiská.

834 Roboton EP Sealer

Dvojkomponentný epoxidový náter o nízkej viskozite určený k impregnácii betónových podláh. Transparentný ,,varnish" náter bez obsahu prchavých rozpúštadiel. Impregnačný náter pre nové alebo už existujúce betónové povrchy. Slúžiaci ako protiprašný prostrediok a ako základný náter v kombinácii s vrchnými rozpúštadlovými systémami.

836 Roboton 2K EP Self Leveling SF

Dvojkomponentný epoxidový samonivelačný náter určený pre priemyselné ošetrenie betónových a oceľových podláh. Epoxidový náter bez obsahu prchavých rozpúštadiel vhodný pre nové alebo už existujúce betónové povrchy, oceľové podlahy, balkóny, mosty, garáže a schodiská.

838 Roboton EP Rollercoat SF

Dvojkomponentný epoxidový náter bez obsahu prchavých rozpúštadiel určený pre priemyselné ošetrenie betónových a oceľových podláh. Epoxidový náter vhodný pre nanášanie valčekom na nové alebo už existujúce betónové povrchy, oceľové podlahy, balkóny, mosty, garáže a schodiská.