DCC DCC

Nová generácia náterov – PATENTOVANÁ technológia Dual Cure Chemistry poskytujúca extrémnu životnosť a unikátnu rýchlosť schnutia (cold cure).

Baril patentovaná technológia Dual Cure Chemistry (DCC) je novou generáciou náterov v technológii zabezpečujúcej extrémnu životnosť pri tenkej vrstve náteru, s vysokým obsahom sušiny a super- rýchlym procesom schnutia bez využívania  prisušovania (C5 I systém – aplikácia a transport možné počas jedného dňa). DCC technológia ponúka extrémnu antikoróznu ochranu,  vysokú flexibilitu , veľmi silnú  mechanickú odolnosť .  DCC predstavuje  výraznú redukciu celkových nákladov, značné poníženie hodnôt CO2 a VOC v prepočte na m2.

171i2 DUALCURE SX

Dvojkomponentný vysokosušinový náter na báze patentovanej technológie Dual Cure Chemistry s extrémnou mechanickou odolnosťou a antikoróznymi vlastnosťami. 171i2 DualCure SX bol vyvinutý pre priemyselné využitie s rýchlym vytvrdzovaním bez prisušovania. Extrémne mechanické vlastnosti a antikorózne vlastnosti ponúkajú rozmanitosť aplikácie prekonávajúce práškové farby.

172i2 DUALCURE RX

Dvojkomponentný vysokosušinový náter pre aplikáciu štetcom/valčekom pre opravné práce, založené na technológií Dual Cure Chemistry s extrémnou mechanickou odolnosťou, vysokou pružnosťou a so zvýšenou odolnosťou poveternostným vplyvom. Rýchle vytvrdzovanie k rýchlej aplikácii a manipulácii.

174i2 DUALCURE TOPCOAT

DCC I2 sú unikátne patentované produkty o vysokej kvalite. Vytvorené k poskytnutiu excelentnej životnosti vo vonkajšom prostredí, elasticity náteru a výbornej priľnavosti k otryskanému povrchu či povrchu so základným náterom. Tento rýchloschnúci náterový systém je navrhnutý k zvýšeniu produktivity práce bez účasti sušenia v sušiacich kabínach. 174i2 ponúka excelentnú dlhotrvajúcu ochranu v rôznych atmosferických podmienkach. Náter odolný vode, slanej vode, väčšine chemických látok, výparom a rozliatiu miernych zásad a kyselín. Oderu a vlhkosti odolnosť. DCC produkty sú odporúčané pre komerčné, priemyselné a morské prostredie s použitím na stroje, prívesy, poľnohospodárske stroje, kontajnery , náradia a vozidlá. Skvelé pre aplikáciu kde sa vyžaduje dlhotrvácna lesku/farby stálosť a hladký povrch ako je potrebné v automobilovom priemysle.

178i2DTM DUALCURE DTM

Patentovaná technológia na báze Dual Cure Chemistry s extrémne rýchlym procesom vytvrdzovania. Dvojzložkový DTM (direct-to-metal = samozakladajúci) náter. Je určený na otryskanú oceľ a feromagnetické aj neferomagnetické podklady. Vyvinutý k rýchlej aplikácií a vysokej antikoróznej ochrane systémov OEM, ACE a súvisiace procesy.

306X DUALCURE ZRU PRIMER

DualCure ZRU Primer je vysokozinkový základ na báze patentovanej technológie DCC pre použitie na oceľ, kde je vyžadovaná extrémna odolnosť proti korózií a extrémne rýchly proces vytvrdzovania. 306X DualCure ZRU Primer je vytvorený k jednoduchej aplikácii. DCC systém je charakteristický možnosťou vytvrdzovania aj pri nízkych teplotách a odolnosťou proti praskaniu pri vyšších hrúbkach náteru.

604 DUALCURE ISOPRIMER

Dvojkomponentný antikorózny hliníkom posilnený základný náter na báze Dual Cure Chemistry. Základný náter pre otryskanú oceľ Sa21⁄2, žiarovo pozinkovanú oceľ, hliník a nerezové konštrukcie pre takmer všetky korózne prostredia zahŕňajúc aj prímorské prostredie.